Fouremki na jesien 2015 - wyprawa za miasto

Szukacie ubrań, które podkreślą osobowość waszych dzieci, ale jednocześnie nie będą przebraniem? Poznajcie polską markę Fouremki!

Co proponuje swoim małym klientom właścicielka marki Gosia Walento na sezon jesień-zima 2015/2016? Podróż za miasto! Dzikie wyprawy, spotkania z naturą i odkrywanie tajemnic lasów i pól determinuje także naszą szafę.

Stąd w kolekcji „Felicity” wiele wygodnych, miękkich i otulających tkanin, które rozgrzeją małe ciałka w pochmurne weekendy października czy listopada. Kolory również wyjątkowo jesienne, bo czerń, szarość, musztarda, butelkowa zieleń i odrobina buraczka. Obok prostych krojów, odrobina romantyczności, czyli falbanki. Pojawiają się niemal na każdym projekcie!

fouremki pinkwings

Jedną z takich jesiennych wypraw sfotografował Pink Wings i tak powstał look book do kolekcji Fouremek – równie ciekawy, co sama kolekcja. Jest intrygująco, naturalnie, ze szczyptą polskiego krajobrazu. Na złotych włosach małych modelek etno akcenty: indiańskie pióropusze, plecionki oraz kolorowe wianki.  Małe leśne wróżki gotowe!