Aleksandra NagelComment

Tropikalna dżungla A Fabula

Aleksandra NagelComment
Tropikalna dżungla A Fabula

Choć tworzą bardzo daleko, są mi bardzo bliscy. To brazylijska marka A Fabula, która znów chwyciła mnie za serce! Po pracach ogrodniczych w letniej kolekcji, pełnych słońca, wzorów i kolorów, A Fabula znów sięga po etno i kwiaty.

Jest rajsko, tropikalnie, egzotycznie, bo kiedy u nas z drzew spadają ostatnie liście u nich zaczyna się upalne lato. Niezależnie od tego, ich kolekcja jest tak uniwersalna, że ubranka można nosić na całym świecie i w każdej porze roku! To prawda, że dorośli często boją się różnokolorowych kwiecistych printów w środku zimy, ale nasze dzieci są znacznie bardziej odważne!

W look booku A Fabula znajdą wiele pomysłów na właśnie takie jesienno-tropikalne zestawienia. Kwieciste sukienki plus puchowe sweterki, wełniana czapka do białe princeski albo tiulowa spódniczka tutu do cytrynowych cygaretek. Modowa dżungla A Fabula rządzi się własnymi prawami. Oprócz malowanych tropikalnych kwiatów, indiańskie wzory oraz koty i łosie. Dziecięca wyobraźnia przecież nie zna granic! Jakby tego było mało, genialne dodatki – materiałowe czapki z uszami, zabawne wisiorki zrobione z pomalowanej kory i wzorzyste buciki. Jeśli chodzi o kolory, jest ich naprawdę wiele, ale na planie pierwszym dostrzec można: musztardę, ciemny turkus czy oliwkę. Choć to kolory typowo jesienne, mają w sobie niezwykłą intensywność.

Jesienno-zimowa kolekcja A Fabula to niezwykła opowieść o modzie, która nie zna granic, modzie magicznej, bliskiej naturze, a jednocześnie bardzo nowoczesnej i wszechstronnej. Ja jestem zauroczona, a wy?