Magiczne monidła NORO Paris

Wiosną NORO Paris zabrało nas w podróż do tajemniczego ogrodu, w którym fruwały malowane motyle. Teraz zaprasza nas do środka, jeszcze bardziej magicznego miejsca. To zaczarowane studio fotograficzne sprzed dekad, w którym świat realny spotyka się z surrealnym.

Autorką całej sesji jest Wanda Kujacz, a w rolach modeli wystąpili: Aela, Emma, Louis, Luka oraz Lindsay. Cały look book to aż 27 fotografii. Wycinanki, naklejanki, malowanki – jest bogato i nieziemsko, a efekt przypomina ten, który pamiętamy ze starych, stylizowanych, przedwojennych fotografii. Jak na prawdziwych monidłach, nie mogło zabraknąć tu mocnego makijażu.  W kontraście do scenografii i charakteryzacji proste, wygodne ubranka, które – jak chcieliby ich twórcy – mają służyć dzieciom szczególnie podczas wyjątkowych uroczystości – urodzin, imienin cioć i wujków, rodzinnych ślubów. Są też sukienki i spódniczki na zimowe, eleganckie przyjęcia lub Karnawał.

Na sesje NORO Paris zawsze czekam z niecierpliwością i znów się nie zawiodłam. Brawo dla niezastąpionej Wandy Kujacz i jej ekipy, dzięki której znów na moment mogliśmy zajrzeć do dziecięcej wyobraźni!