Kukukid na jesień 2015 - do schrupania!

Herbatnik – to słowo klucz do najnowszej, jesiennej kolekcji polskiej marki Kukukid, tworzonej przez dwie utalentowane i wyjątkowo kreatywne mamy. Rysunkowe ciasteczko to motyw przewodni całej kolekcji, ale nie zapominajmy jakie jest przesłanie Kukukid: „We’re rebel, but cute”. Żeby nie było zbyt słodko, herbatnik jest delikatnie nadgryziony. W końcu to ubrania dla małych urwisów!

Właśnie takie są też dzieciaki z kampanii reklamowej, której tłem jest biały, holenderski wiatr. Nie mogło być inaczej! Holenderski wiatrak i holenderskie herbatniki to połączenie idealne! Jest klimatycznie, bo mali modele nie tylko świetnie wyglądają, ale też doskonale się bawią, biorąc udział w sesji.

Gonitwa po złotych polach, wspinaczka po linie, zabawa w czarne-białe z balonami czy kółko graniaste – to tylko kilka pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Po łobuzowaniu czas na odpoczynek. Jest więc piknik z lemoniadą, owocami i oczywiście herbatnikami.  

Warto jednak dodać, że herbatniki to nie jedyny smaczny motyw na ubrankach. Są też geometryczne, kanciaste cukierki i lemoniada. Z tych smakowitych materiałów powstała wygodna, casualowa kolekcja unisex. Oprócz bawełnianych koszulek i sukienek, dresowych spodni i bluz coś na chłodniejsze dni, czyli kurtka Dino Hoodie. A co ten dinozaur ma wspólnego ze słodyczami? Ma więcej niż myślicie! Dinozaur to znak rozpoznawczy Kukukid i właśnie okazało się, że to jednocześnie ciasteczkowy potwór!