Aleksandra NagelComment

Bobo Choses i Der Blaue Reiter

Aleksandra NagelComment
Bobo Choses i Der Blaue Reiter

Jeśli jesteście fanami mody dla najmłodszych z pewnością znacie markę Bobo Choses. To jedna z najbardziej znanych firm, ubierających małych fanów mody. Każda kolekcja to wielkie wydarzenie, a lookbook’i marki rozsiewają się po całym internecie, inspirując mamy i ich dzieci.

Nie inaczej jest również w przypadku wiosenno-letniej kolekcji Bobo Choses, która jeszcze przed końcem roku trafiła do sprzedaży. Nie mogło jej zabraknąć również tutaj, w świecie FASHION VINTAGE MAMY.

Co jest główną inspiracją najnowszej kolekcji Bobo Choses? Der Blaue Reiter – to grupa artystów, pracujących na początku XX wieku. Właśnie ekspresjonistyczne prace Picassa, Kandińskiego, Pollocka czy Matisse’a zainspirowały twórców najnowszych projektów Bobo Choses.

Nie brakuje więc intensywnych kolorów, abstrakcyjnych wzorów i printów, które z powodzeniem mogłyby zawisnąć na ścianach niejednej galerii sztuki. Tymczasem prace Bobo Choses trafią do garderób małych fanów mody, poszerzając ich wyobraźnię i artystyczną wrażliwość.

bobo choses wiosna 2016

Zachwycają nie tylko ubrania, ale też lookbook. Akcja rozgrywa się w artystycznej pracowni, pełnej blejtramów czekających na wenę artysty, farb i światła. Jest nowocześnie i przestrzennie. Zupełnie jak we współczesnej galerii!

bobo choses wiosna 2016

Najnowsza kolekcja Bobo Choses to nie tylko ubrania do kupowania, ale też worek pełen modowych inspiracji dla małych i dużych fanów mody. Wiele tu pomysłów na samodzielne odświeżenie wiosennej garderoby. Trampki pochlapane farbą, spodnie z maziajami czy sweterek w różnokolorowe kropki – to pomysły na wiosnę 2016. Może następnym razem, gdy nasze dzieci będą chciały malować coś farbami przebierzmy je w białe jasne ubrania i pozwólmy stworzyć im własną wersję koszulki, spodenem czy sukienki a’la Bobo Choses? ;)