Stella McCartney Kids znów inspiruje!

Życie pod wodą – to główna inspiracja najnowszej kolekcji Stella McCartney Kids. Choć nawiązania do morskich głębin zostały mocno zmodyfikowane przez wyobraźnię projektantki, efekty są naprawdę wspaniałe!

Stella McCartney Kids spring / summer 2016 to kolekcja pełna streetstyle’owych ubrań – kolorowych, jeansowych, wzorzystych. Obok ośmiornic i koralowców dużo zygzakowych aplikacji, tropikalnych kwiatów i rajskich ptaków. Choć pomysłów na pokolorowanie wiosenno-letniej garderoby jest sporo, mi najbardziej przypadły do gustu ubrania zachlapane farbą. Jest artystycznie i w trendzie.

Gdyby tego było mało, w tle coś dla fanów muzyki. Spójrzcie na ten kartonowy boombox -  to jest dopiero coś! Nawiązania do symbolu lat dziewięćdziesiątych wcale nie są bezpodstawne. W kolekcji bowiem odnaleźć można wiele inspiracji modą tamtej dekady: jeansowe ogrodniczki, szorty czy nawet wspomniane aplikacje. Stella McCartney postanowiła przenieść jeden z najmocniejszych trendów wiosny 2016 również do dziecięcej kolekcji. Ja jestem zdecydowanie na TAK, a wy? Komentujcie tutaj lub na Facebooku!