Podwodna podróż The Small Gatsby

Sen nocy wiedeńskiej – tak w skrócie opisać można najnowsze projekty wiedeńskiej marki The Small Gatsby. Autorką sesji promującej najnowszą wiosenną-letnią kolekcję jest dobrze już wam znana Wanda Kujacz.

Znana z surrealistycznych dzieł fotografka zabiera nas tym razem w podróż do podwodnego świata, wiedeńskich zaułków i królestwa spokojnego błękitu. Inspiracją było oczywiście wspomniane miasto, ale też balet. Modelami w sesji są bowiem mali tancerze szkoły baletowej – Emma i Flynn.To dzięki ich talentowi cała kampania jest tak dynamiczna. W tle wiedeńska opera, muzeum Albertina czy Hofburg.

To drugi plan tej modowej opowieści, a co znaleźć możecie na pierwszym? Modę klasyczną, ponadczasową i nieco staromodną, ponieważ wiele projektów The Small Gatsby inspirowanych jest modą z lat 1910-1920. Twórczynie marki ogromną wagę przykładają nie tylko do fasonów, ale być może przede wszystkim do tkanin, które są ekologiczne, najwyższej jakości i bardzo oryginalne, dopracowywane z wiedeńskim artystami.

 

Zgaszona biel, szarość, morska zieleń czy czerń to kolory, które zdominowały kolekcję. Część projektów, jak błękitny żakiet dla chłopca, jest ręcznie malowana. To mój numer jeden!