Vivetta czaruje po włosku

Vivetta to jedna z najmłodszych marek we włoskim królestwie mody, ale już zdążyła zaskarbić sobie sympatię i szacunek największych w tej branży. Dom mody założony przez Vivettę Ponti cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród gwiazd show-biznesu, jak i dziennikarzy modowych czy stylistów, a także zwykłych miłośników mody.

Je również uległam magii Vivetty, zachwycając się jej surrealistycznymi, nieco szalonymi i poetyckimi projektami dla kobiet nietuzinkowych. Każdy projekt Vivetty to mistrzowskie połączenie szaleństwa wyobraźni, inspiracji sztuką i nowoczesnych rozwiązań. Vivetta Ponti bawi się modą, inspirując się stylem lat pięćdziesiątych czy sześćdziesiątych. Tworzy ubrania i dodatki, obok których trudno przejść obojętnie.

Nie inaczej jest z dziecięcą kolekcją Vivetty. Ironia miesza się romantyzmem, retro styl z frywolnością. Poczucie humoru z dbałością o najmniejszy detal. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji? Oczywiście ukochane koty, ale też inspiracje z dziecięcej mody sprzed lat i filmów animowanych.

Koty rzeczywiście zdominowały kolekcję, snując własne kocie historie, ale w jesienno-zimowych projektach marki znajdziecie też wiele innych modowych opowieści. Haftowane w domki, słońca i drzewa płaszczyki i garsonki, sukienki usiane kwiatami i świąteczna czerwona kratka na sukienkach czy spodniach to propozycje włoskiej designerki. Przepiękna kolekcja i cudowny look book, który wciąga nas w magiczny świat Vivetty!