Jesienne Pralines podbijają Anglię!

Mieszanka paryskiego szyku, angielskiej elegancji z nutą współczesnej wygody i uniwersalności – to polska Pralines, o której nie raz jeszcze będzie głośno. Teraz jest bardzo głośno, bo do kiosków na całym świecie trafił właśnie najnowszy numer British Vogue, w którym znaleźć można wzmiankę o projektach Pralines.

Każda ich kolekcja to kolejna pralinkowa czekoladka, która zachwyca smakiem i pomysłem. „Rozpuszcza się” błogością i słodyczą oraz mieszaniną marzeń i nostalgii. Nie inaczej jest teraz. W sklepie Pralines świeża dostawa pralinkowej mody, której naprawdę trudno się oprzeć!

W jesiennej kolekcji przybrudzone granaty, maliny i biele. Są princeski, kraciaste sukienki i kombinezony z falbankami. Mieszanka przeszłości i teraźniejszości w świetnie wyważonych proporcjach. Całość podana w klimatycznych, sielankowych obrazach – tak jak lubię najbardziej.

Jedno ze zdjęć z najnowszej kolekcji trafiło do brytyjskiego Vogue’a, który oglądają miłośniczy mody na całym świecie. Z pewnością jeden z egzemplarzy trafi do samej Kate Middleton, która – jak z pewnością zdążyliście się zorientować – uwielbia modę vintage.

To moje klimaty i klimaty Pralines, a więc kto wie, może za jakiś czas pralinkowe princeski zacznie nosić sama księżniczka Charlotte…?

Lubicie mojego bloga? Polubcie mój profil na Facebooku i Instagramie, gdzie czeka na was jeszcze więcej inspiracji!