Tinycottons - wiosna w ogrodzie

Codziennie wyglądam przez okno, szukając pierwszych zwiastunów wiosny na moim tarasie i śpiewam: „Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć…” W tym roku dłuży mi się niemiłosiernie. Stąd z szerokim uśmiechem przywitałam najnowszą kolekcję Botanical marki Tinycottons. Wiosenno-letnie ubranka to hołd złożony pracom ogrodowym, tarasowym i balkonowym.

Na wygodnych, bawełnianych t-shirtach, sukienkach i legginsach zabawna opowieść, o tym, co w uprawianiu roślin najważniejsze – o pasji!

Gwiazdą kolekcji są rośliny doniczkowe, które pojawiają się nie tylko na projektach, ale również w roli modeli w lookbooku Tinycottons. W tym samym kolorze, co doniczkowe rośliny, są skórzane sandałki. Ten sezon to ich premiera, bo hiszpańska marka do tej pory nie oferowała swoim małym klientom obuwia.

Jest zabawnie i minimalistycznie, bez zbędnym ozdób. Biel, szarość, zieleń – to kolory, które zdominowały kolekcję. Na deser bardzo modna w tym sezonie musztarda.

Obok roślinnych akcentów klasyczne wakacyjne paski, które odnajdziecie na kostiumach kąpielowych i rozkloszowanych spódniczkach.

tinycottons spring 2016

Jednak mój numer jeden to rysunkowy ogród na princesce, na którym znalazło się miejsce dla konewki, grabek, a nawet dżdżownicy. Cóż, ogród bez dżdżownicy, to jak król bez korony!