The Animal Observatory - artystyczna dusza

The Animals Observatory to nowa marka na rynku mody dziecięcej, ale jej styl możecie już kojarzyć. Głównym kołem napędowym przedsięwzięcia jest bowiem Laia Aguilar, projektantka, która – zanim założyła The Animal Observatory – tworzyła dla Bobo Choses. Teraz postanowiła wypłynąć na szerokie wody i stworzyć coś swojego od początku do końca. Tak powstała The Animal Observatory, marka która debiutuje na rynku z początkiem wiosny 2016.

Bluzy i dresy, które idealnie wpisałyby się w styl garderoby lat 90-tych, mnóstwo artystycznych akcentów i przewijający się jak mantra motyw TAO – tak w skrócie opisać można pierwszą kolekcję The Animal Observatory. Choć ubrania są bawełniane, codzienne i bardzo wygodne, mają w sobie nutę stylu vintage. Zaskakuje bardzo jesienna paleta barw, w której dominują beże, rudości i oliwki. Gdzieniegdzie tylko plama kobaltu czy cytryny. Na pierwszym planie graficzne printy. Jak dla mnie być może momentami zbyt „brudne”, zbyt poważne, jak na modę dla dzieci, ale z pewnością interesujące.  

Moim zdaniem najciekawsze są dodatki – klasyczne kalosze w różnych kolorach i ten genialny, kompletnie niepraktyczny kapelusz! Ciekawa jestem, co wy sądzicie o kolekcji?