Mango Kids na wiosnę 2016 - lato jest blisko!

Co robić, gdy za oknem pozimowa plucha, a słońca jak na lekarstwo? Lato wydaje się być wtedy odległym wspomnieniem. Jednak marka Mango udowadnia, że lato to, coś co jest w nas!

W swojej najnowszej kampanii, dedykowanej na sezon wiosna/lato 2016 zabiera swoich małych modeli do zabytkowych wnętrz. Jednak tym razem dzieciaki nie robią tu nic, co kojarzyć się może z tego typu wnętrzem. One przyniosły tu… lato!

Zabawa w piracki statek, koszykówkę czy budowanie wieżowca z kolorowych krzeseł to pomysły na typowe wakacyjne zabawy, na przeniesienie się w czasie i przestrzeni, do słonecznego lata. Co prawda brakuje mi tu pikniku czy zabawy w klasy, ale i tak jest bardzo wakacyjnie.

To właśnie w takich okolicznościach przyrody prezentowane są najnowsze projekty Mango Kids. Jest tu kilka bawełnianych princesek, kolorowych szortów czy chłopięcych koszulek polo. Prosto, wygodnie, momentami minimalistycznie, ale również modnie. Zgodnie z gorącymi trendami, pojawiła się dzianina w postaci marynarskich sweterków czy sznurowane balerinki.