Kółko/Krzyżyk - falująca wiosna 2016

Dziecięca szafa lubi wygodę, stąd nie powinna nikogo dziwić popularność polskiej marki Kółko i Krzyżyk, która w krótkim czasie doczekała się wielu wiernych fanów. Co swoim małym klientom proponuje na sezon wiosna/lato 2016?

- Skupiłyśmy się prostych formach, pięknych szczegółach i zabawnych krojach – opisują swoją kolekcję twórczynie marki Kółko i Krzyżyk i zapraszają nas w podróż do podwodnego świata, pełnego zabawnych koralowców, meduz i rozgwiazd.

 – Możecie je łączyć i zestawiać z innymi wzorami – podsumowują twórczynie.

Rzeczywiście kolekcja jest bardzo uniwersalna i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są kolorowe sukienki ściągane w pasie sznurkiem, legginsy czy bluzy, t-shirty i wygodne kombinezony. Obok pastelowych podwodnych printów, charakterystyczne dla marki kółka i krzyżyki. To ukłon w stronę minimalizmu.

Ubranka miękkie, wygodne, praktyczne, a przy tym pełne lata – idealne do wakacyjnej walizki. Właśnie na wakacjach prezentować się będą najlepiej. Stąd sesja zdjęciowa realizowana w egzotycznym miejscu.

Inspirują również makijaże i fryzury małych modeli. Niebieskie kreski na powiekach, różowe włosy czy złote usta i brwi oglądać mogliśmy do tej pory tylko na wybiegach. Jak się okazuje mali fani mody to prawdziwi trendsetterzy!