Stella Jean Kids - wyprawa po jeden uśmiech

Lekka, przewiewna i miła w dotyku bawełna, wzory i kolory rodem z Czarnego Lądu i wyobraźnia, która nie zna granic – tak w skrócie opisać można modę, którą tworzy Stella Jean.

W ubiegłym roku Stella Jean zaprosiła swoich najmłodszych klientów do minimalistycznej loftowej przestrzeni, jesienią wybrała się z dziećmi do szkoły, a teraz zaprasza nas wszystkich do malowniczego portu.

Czekają tu na nas: błękitna woda, słońce i białe jachty. Jest luksusowo, ale jednocześnie bardzo zabawnie i spontanicznie, bo w końcu to moda dla dzieci! Bohaterami wiosenno-letniej sesji są energiczne i uśmiechnięte od ucha do ucha dzieciaki z burzą loczków na głowie. Tacy są modele i taka też jest cała kolekcja Stella Jean Kids.

Na pistacjowych sukienkach i spódniczkach rysowane rybki, na dokładkę czerwono-niebiesko-biała kratka i paski, a na deser bluzka na ramiączka ozdobiona koszami pełnymi owoców. Jest wakacyjnie i kolorowo. Stella Jean, która już nieraz udowadniała, że potrafi łączyć wzory i kolory jak mało która projektantka, wciąż zaskakuje. Wciąż ma coś ciekawego w tej kwestii do powiedzenia. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o klasycznej pensjonarce. Biały kołnierzyk łączy się tu nie z czernią czy beżem, ale z  wzorzystą tkaniną przypominającą współczesne dzieło sztuki.

Stella Jean Kids na wiosnę-lato 2016 wypływa na szerokie wody wyobraźni i odwagi w poszukiwaniu własnej modowej osobowości. Kolekcja pełna pozytywnej energii i inspiracji dla małych i dużych!