Letnie historie Herschel

Ukochany miś, magiczny kompas, mapa Wyspy Skarbów, butelka orzeźwiającej lemoniady i kanapka z żółtym serem – to wakacyjny niezbędnik każdego małego podróżnika. Właśnie dla nich marka Herschel stworzyła nową kolekcję akcesoriów, które łączą w sobie praktyczność, wygodę i magię dziecięcych wspomnień z wakacji.

W rolach głównych znak rozpoznawczy Herschel – wzorzyste plecaki. Każdy z nich opowiada inną historię, każdy z nich to inna wakacyjna pocztówka.

Pierwszy – obsiany drobnymi kwiatami – jest miłośnikiem weekendowych wypadów na łono natury. Drugi – czarno-biały elegant w groszki – z przyjemnością zostanie latem w mieście. Trzeci uwielbia tropiki i świetnie odnalazłby się w garderobie pirata z Karaibów. Jest jeszcze miłośnik plażowania – cały w kolorowych morskich falach. Na deser plecak – łasuch ozdobiony lodami na patyku. Słodycz absolutna, od której trudno oderwać wzrok.

Najnowsza kolekcja Herschel to wspaniali towarzysze podróży, zarówno tych dalekich, jak i całkiem bliskich. Lubią ruch na świeżym powietrzu, nie straszna im żadna pogoda, uwielbiają nawet najbardziej zwariowane pomysły. Gdyby tego było mało, kochają modowe eksperymenty, a gorące trendy sezonu mają w małej kieszonce!

Dziewczyny z pewnością zakochają się do szaleństwa w pastelowych akcesoriach oblepionych lodami. Chłopcy polubią tropiki czy rysunkowe fale. Produkty przeznaczone są dla dzieci od 2 do 6 lat, a także od 7 w górę. Oprócz wspomnianych plecaków w wakacyjnej kolekcji Herschel znajdziecie także czapeczki z daszkiem, pudełka na drugie śniadanie czy nerki na biodra. Wiele praktycznych rozwiązań na wakacyjne i nie tylko. Czujecie już lato?