Tropikalny koktajl Mango Kids

„Portrety z życia codziennego” – to najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja Mango Kids. Etniczne akcenty, feeria barw i nieidealny świat starych przedmiotów i wnętrz z przeszłością – to pomysł na lookbook, którego autorką jest znana fotografka mody dziecięcej Melanie Rodriguez.

Jest wakacyjnie, a to za sprawą nie tylko tropikalnych owoców i egzotycznych wzorów na ubraniach czy dodatkach, ale za sprawą wyjątkowo ciepłego, jasnego światła na fotografiach. W nim ubrania Mango Kids wyglądają naprawdę świetnie.

Poszczególne elementy – razem i osobno – przypominają mi nieco styl projektów Stelli Jean. Jest eklektycznie, z dużą dawką modowej odwagi i wyobraźni. T-shirty z wakacyjnym przesłaniem spotykają się tu z wzorzystymi szortami czy spódniczkami. Sukienkom w stylu boho towarzyszą kwieciste turbany, a chłopięce zestawy przypominają sportową elegancję dzieciaków z Hawany.

Na nogach praktyczne i bardzo modne sandałki, a na deser ekstrawaganckie dodatki z ananasowym naszyjnikiem w roli głównej.

Dzieciakom na zdjęciach towarzyszą soczyste owoce, z których mógłby powstać przepyszny koktajl i chyba właśnie taka jest kolekcja Mango Kids – orzeźwiający, wieloskładnikowy i bardzo wakacyjny.