Pocopato w kosmosie

Chcecie, aby wasze dzieci traktowały modę jak dobrą zabawę, aby poszerzały swoje horyzonty, eksperymentowały i przekraczały granice wyobraźni? Zainspirujcie się najnowszą kolekcją polskiej marki POCOPATO!

- Wyobraźnia nie powinna mieć żadnych ograniczeń. Sięgamy ponad chmury… Daleko, daleko w górę, aż po same gwiazdy, bo przecież „The Sky Is No Limit” – opisują lookbook jego twórcy.

Tu nie ma mowy o jakimś tradycyjnym porządku, o dress code’ie czy jakichkolwiek modowych zasadach. Tu liczy się tylko artystyczny bałagan! W roli głównej kilkoro słodkich łobuziaków, którzy prezentują ubrania inspirowane szaleństwami dzieciństwa. Sukienki, legginsy i kombinezony całe w różnokolorowych chmurach sprayu, kurtki ozdobione naszywkami i kapselkami, a na deser czarno-białe ubranka pełne graficznych opowieści, do których szyfr zna tylko dziecięca wyobraźnia - to wszystko znajdziecie w wiosenno-letniej kolekcji POCOPATO.

Jeśli chodzi o kolory, kolekcja łączy dwie rzeczywistości: graficzną czerń i biel oraz pastelowe błękity, róże i brzoskwinie.

- Główną inspiracją było niebo – zapewniają twórcy marki i dodają, że kolekcja została stworzona dla przyjacielskich łobuzów.

- Dla dzieci które ponad wszystko cenią sobie kosmicznie wystrzałową zabawę i nieustannie gonią za marzeniami- podsumowują.

Zarówno na projektach POCOPATO, jak i na zdjęciach Pauliny Kani widać i czuć niesamowitą energię, beztroskę oraz przebojowość. Każde ze zdjęć i każdy z projektów „uśmiecha się do nas” i zaprasza do wspólnej zabawy. To spora dawka happy fashion, na którą z pewnością nikt nie pozostanie obojętny.

Na szczególną uwagę zasługują dodatki, a wśród nich totalny hit – czapki z daszkiem, które mogą być wisienką na torcie w dziecięcych stylizacjach.

Poszczególne ubranka są jak klocki Lego, które możecie zestawiać w dowolnych kombinacjach i tworzyć z nich niepowtarzalne propozycje w stylu street fashion.

POCOPATO to idealna propozycja dla artystycznych dusz, małych eksperymentatorów i łobuziaków z wyobraźnią. Niech moc będzie z wami!