A Fabula jak pudełko pełne skarbów!

A Fabula jak pudełko pełne skarbów!

Lubicie współczesne ilustracje dla dzieci? Z pewnością przypadnie wam do gustu najnowsza kolekcja A Fabula. Katia Barros i Marcello Bastos założyli markę A Fabula prawie 20 lat temu. Dziś to legenda dziecięcej mody w Brazylii, która – mimo wieku – wciąż cieszy się ogromną popularnością, zdobywając serca kolejnych pokoleń. Projektanci rozkręcają się z sezonu na sezon, zachwycając bogactwem kolorów i pomysłów.

A Fabula to królestwo happy fashion – mody dla dzieci pełnej słońca i beztroski, energii i pozytywnego szaleństwa. Patrząc na te modowe cacka już czujemy zapach brazylijskich kwiatów, dotyk słońca i bossa novę w uszach!

a fabula zima 2016

Szczególnie widać to, słuchać i czuć w najnowszych projektach. Na bawełnianych sukienkach, koszulkach i spódnicach odnajdziecie skrawki dzieciństwa. Są kolorowe kredki, bukiety kwiatów i kolorowe kwiaty w doniczkach, akwarelowe obrazki z wakacji, kolorowe kubeczki ( z pewnością wypełnione po brzegi pysznym brazylijskim kakao!) i zabawy ze słodkimi psiakami. Wszystko to podane w wyrafinowanym pastelowym sosie współczesnych ilustracji dla dzieci.

Trudno oderwać wzrok od tych dziecięcych wspomnień, które przemawiają do niczym stare fotografie, na których mieliśmy potargane wiatrem włosy, nieskoordynowane ruchy i miny pełne szczęścia. A Fabula to kolekcja, do której będę wracać ilekroć poczuję jakiś smutek. Jest jak kubek gorącego kakao o zachodzie słońca albo pudełko pełne skarbów z wakacji. Zaglądajcie i wy!

Zobaczcie też: A FABULA I ŚWIĘTO KWITNĄCEJ WIŚNI