Maison Mangostan - z miłości do espadryli!

Hiszpania to nie tylko corrida, flamenco czy słodkie pomarańcze, ale również espadryle. Półwysep Iberyjski od wieków kojarzony jest ze sznurkową podeszwą. Do dziś znajdziecie tu wiele miejsc, w których wyplatane są tradycyjne espadryle. Jest tu również miejsce dla dziecięcej marki Maison Mangostan. Jej założycielami jest para zakochanych w sobie, dzieciach i modzie ludzi – Andre Moreira i Carmen Edo. To oni kilka lat temu postanowili założyć markę, koncentrującą się na produkcji sznurkowej podeszwy w wersji mini.

- Każda nasza kolekcja to oddzielna opowieść, inspirowana sztuką, muzyką i hiszpańską tradycją. To opowieść, która przenosi dzieci do nowych, wyjątkowych miejsc – mówią twórcy.

Przygoda to słowo klucz, które opisuje Maison Mangostan. Jest jeszcze jedno –energia. Każda para bucików łączy w sobie wszystko, co w modzie dla dzieci najlepsze: etyczną modę, tradycje, ale też gorące trendy. Jest wreszcie radość i soczystość, które idealnie wpisują się w nazwę marki. Mangostan to w końcu najsmaczniejszy tropikalny owoc świata!

maison-mangostan-espadryle-dla-dzieci

 

I właśnie w tropikalną podróż zapraszają nas twórcy najnowszej kolekcji. Tym razem buciki Mangostan zawędrowały na rajską wyspę, zamieszkałą przez różowe flamingi, czerwone kraby i kameleony. Papierowy raj porusza dziecięcą (i nie tylko dziecięcą!) wyobraźnię. Podobnie jak espadryle Mangostan. Intensywność kolorów i wzorów, zadziorność detali i wygoda sprawiają, że trudno stać w miejscu! W końcu tyle jeszcze jest do odkrycia! Odkryjcie razem ze mną świat Maison Mangostan!

Zobaczcie też: PO SZNURKU DO ESPADRYLA!