Kolorowe nimfy Rockahula Kids

Moda dla dzieci to nie tylko ubrania czy buty. To także inne dodatki, a wśród marek tworzących dziecięce akcesoria na szczególną uwagę zasługuje Rockahula Kids.

Marka stworzona przez Harriet Jones cieszy się sporą popularnością na Wyspach, choć nie tylko. Dziecięca wyobraźnia spotyka się tu z ponadczasowością i wygodą. Marzenia małych księżniczek nabierają realnych, ale nie przerysowanych, kształtów. Słodycz pastelowych kolorów i elementów idzie w parze z jakością wykonania.

Koralikowe bransoletki i naszyjniki, opaski na włosy z motywem kwiatów i kokardek czy mieniące się blaskiem sztucznych kamyczków torebki – to wszystko znajdziecie w najnowszej kolekcji Rockahula Kids. Wszystkie dodatki świetnie wpisują się w letnią scenerię ogrodu, do którego małym modeli zabrała fotografka Emily Kornya.

rockahula kids

Wśród różnokolorowych kwiatów, żywopłotów i dawnej architektury dodatki Rockahula Kids prezentują się wspaniale. Na pierwszym planie małe wakacyjne wróżki, lubiące błyskotki i dobrą zabawę. To one są największą ozdobą tego letniego ogrodu! Zobaczcie lookbook Rockahula Kids i poczujcie lato!

Zobaczcie też LATO ARISTOCRAT KIDS I PIKNIK W OGRODZIE