Tinycottons - modowe menu pełne emocji!

Dobre jedzenie nie może istnieć bez przypraw, a życie bez emocji, które mają podobne działanie. Podkreślają i wydobywają smaki z dobrych i złych chwil, niosą nas i dopełniają. Dzięki nim życie ma prawdziwy smak!

Właśnie to odkryła hiszpańska marka Tiny Cottons, tworząc najnowszą kolekcję. Najbliższa jesień i zima pełna będzie więc graficznych znaków, minimalistycznych emotikonów i tytułowych twarzy, które wyrażają więcej, niż słowa. Nie bez powodu cały projekt nosi nazwę „Face your Faces”.

Mam wrażenie, że główną inspiracją najnowszych prac Tiny Cottons były internetowe społeczności, ale barcelońska firma zinterpretowała je na swój własny sposób. Design wzorów, które odnajdziecie na bawełnianych koszulkach, spodenkach i sukienkach, jest lekki, pełen powietrza. Podany w szlachetnym sosie czerni i bieli, okraszonej sporą dawką sepii czy granatu prezentuje się doskonale!

tinycottons aw 16 17

Na pierwszym planie tytułowa twarz podana na wiele różnych sposobów. Raz jest rysunkiem małego dziecka, potem układanką z drewnianych klocków w kształcie buzi (na przykład na trzewikach), a na koniec staje się jednym z napisów – na przykład: „Show me your face”.

Choć cała kolekcja mówi o twarzy i o emocjach przez nią wyrażanych, wcale do nas nie krzyczy. Jest spokojnie i przejrzyście. Uczucie to potęguje minimalistyczne tło.

Kropką nad i są jesienno-zimowe dodatki. Czapki i szaliki z motywem łapek czy kraciaste rajstopy to akcesoria, które sprawdzą się w każdej szafie. Jest smacznie i pomysłowo. Tiny Cotton ułożyło wyborne modowe menu na nadchodzące miesiące roku. Do zakochania i kosztowania!