WAWA - Miejski Indianin z Kopenhagi

Powstali zaledwie kilka miesięcy temu, a już zdążyli zaskarbić sobie serca wielu fanów mody. To kopenhaska marka WAWA, która z impetem wkracza w jesienno-zimowy sezon. Wszystko przez Miejskiego Indianina!

Miejski Indianin to idealny tytuł kolekcji i przewodnik po wszystkich niuansach tego wyjątkowego modowego projektu. Przewodnik się przydaje, bo inspiracji i pomysłów jest tu wiele, a każdy z nich zrealizowany z dbałością o detale i wrażliwością na potrzeby dziecka.

Zajrzyjcie też do: TINYCOTTONS JESIEŃ ZIMA 2016/2017

WAWA w doskonały sposób łączy to, co najlepsze w nowoczesnej modzie dla dzieci z tym, co zwykle kojarzy się ze stylem boho. Z jednej strony proste i wygodne kroje oraz miękkie, naturalne materiały, z drugiej akcenty typowe dla etno. Choć te drugie podano w wyrafinowanej formie printów. Jednym z nich jest charakterystyczny czarny kapelusz, który mi - zagorzałej kapeluszniczce – szybko wpadł w oko. Wśród ilustracji na koszulkach, spodenkach i bluzach jest również górski kamyk i duński rower.

Zobaczcie też: WIELKOMIEJSKIE BOHO TUCHINDA

Indiańskie inspiracje to nie przypadek. WAWA to marka łącząca skandynawski minimalizm z tradycjami Ameryki Łacińskiej, z której pochodzi założyciel firmy. W kolorach surowy beton wielkich miast spotyka się ze Złotem Inków, a graficzna czerń i biel łączy z ciemnozieloną wodą jeziora Titicaca. Jak nie zakochać się w tych inspiracjach i jak nie docenić kolekcji, która powstała z taką dbałością o każdy szczegół! Jak nie zakochać się w tym wyjątkowym multi kulti, które hipnotyzuje, przyciąga i porywa!

Zobaczcie też: PANI KRATKA I PAN SŁOMKOWY