Cyganska jesien H&M STUDIO Kids

Tegoroczna jesień będzie boho. Spójrzcie na cygańskie inspiracje najnowszej kolekcji H&M Studio Kids!

W najbliższym sezonie szwedzka marka zaprasza nas w folkową podróż śladami Alicji w Krainie Czarów. Jest więc biały królik, dużo magicznych zakamarków i oczywiście szalony kapelusznik. Ten ostatni jednak pojawia się jednak w uwspółcześnionej wersji, we wzorzystych spodniach i skórzanej ramonesce.

Mieszają się tu niczym w magicznym zaklęciu wpływy amerykańskich prerii, hippie i baśniowości, ale też moda wygodna i ponadczasowa. Obok wspomnianej czarnej skóry romantyczne białe koronki, obok haftowanych bluzek falbanki i groszki, obok wygodnych dresowych bluz botki kowbojki.

Mali modele swoimi stylizacjami przypominają nam słynne gwiazdy estrady – Florence Welch, Kings of Leon czy Boba Dylana. Wszystkich ich łączy jeden motyw przewodni – beztroska, odwaga, zabawa! Mi najnowszy lookbook H&M Studio Kids kojarzy się jeszcze ze zdjęciami vintage Kate Moss i Johnny’ego Deppa – królami stylu boho!

Zobaczcie piękne zdjęcia Fanny Latour Lambert i zainspirujcie się stylizacjami Malanie Hoepffner i już teraz pomyślcie o tym, jak piękna może być jesień!