Hippie wakacje Children of the Tribe

W ubiegłym roku pisałam o Children of the Tribe i wakacjach na kempingu. Teraz australijska marka znów wyrusza na wakacje, ale zamiast przyczepy wybiera kombi w stylu retro!

Metr kwadratowy bagażnika zamiast noclegu w hotelu z basenem, dużo wzorzystych pledów i staromodnych walizek oraz - obowiązkowo - instrumenty muzyczne, które przydadzą się nie tylko przy ognisku. O takich wakacjach z pewnością marzyła Janis Joplin czy John Lennon. Teraz skrawki hippisowskich wypraw odnajdziecie w festiwalowej mini kolekcji Children of the Tribe. Australijska marka sięga po motywy z lat siedemdziesiątych i z powodzeniem łączy je z tym, co we współczesnej modzie dziecięcej najważniejsze – wygodą i wielozadaniowością.

Koronkowa spódnica, pogniecione t-shirty z rajskimi nadrukami, a na deser wzorzyste dzwony – to propozycje na festiwalowe lato, które w Australii dopiero zaraz się zaczyna. Co z tej kolekcji sprawdziłoby się w Polsce jesienią? Jest tu naprawdę wiele propozycji. Wspomnieć wystarczy chociażby o jeansowej kamizelce z rajską wyspą na plecach czy żakiecie z symbolem pokoju. Wśród projektów znajdziecie również kilka pomysłów do szafy hippie mamy – jeansowa sukienka czy sztruksowe ogrodniczki oraz oczywiście kapelusz podróżniczki! Piękna kolekcja i przepiękne zdjęcia, jak pocztówki z hippisowskich wakacji. Nam – mieszkańcom wielkich miast – właśnie tego jest trzeba!