Slodka energia Fendi Kids na jesien 2016

- Co powiecie na wizytę w cukierni w towarzystwie słodkich potworów? – zachęcają nas do obejrzenia jesiennego lookbooka twórcy Fendi Kids. Choć w sumie zachęcać nie trzeba, bo najnowsze projekty włoskiego domu mody są tego warte!

Motyw przewodni to oczywiście charakterystyczne oczy Fendi, które zerkają na nas z lukrowanych ciasteczek, uśmiechają się z kolorowych bluz i hipnotyzują na kurtkach czy sukienkach. Jednak nie tylko one sprawiają, że trudno oderwać wzrok od projektów Fendi Kids. Najnowszy look book to bajkowa podróż po ilustrowanej cukierni, w której czarno-biały świat wytrawnej kreski Alexandry Dufey spotkał się z mistrzostwem fotografii Antonio Favazzy. Oczywiście efekt nie byłby tak intrygujący, gdyby nie tytułowe małe potwory, czyli uśmiechnięci od ucha do ucha modele i modelki, ubrane przez doświadczoną stylistkę Petrę Barkhof.

Jest zabawnie i bardzo słodko, ale też nowocześnie. Projekty w perfekcyjny sposób łączą w sobie gorące trendy z wybiegów, wyrafinowane krawiectwo i potrzeby małych ludzi. Obok sztywnych falujących koktajlówek, pikowane wielokolorowe bomberki i wspomniane bluzy, obok wełnianych skarpetek pastelowe baletki, a w parze z różowym futrem i princeską w pastelową szachownicę ogromne zimowe buty yeti.

FENDI KIDS fall 2016

To stylizacje pełne radości i pozytywnego szaleństwa, które docenimy szczególnie w smutne jesienne słoty. Mój numer jeden to wełniany płaszczyk w kolorze malinowego koktajlu. Już wyobrażam sobie, jak cudownie wyglądałby na tle pochmurnego nieba! Modowa pigułka na jesienną chandrę gotowa!