Modowe sztuczki Stella McCartney Kids

Energia, kolor, przebojowość – to słowa klucze, który opisać można najnowszą jesienno-zimową kolekcję Stella McCartney Kids. Znajdziecie w niej wszystkie gorące trendy i moc inspiracji, które pomogą wam rozweselić i pokolorować zbliżający się sezon.

Główną inspiracją kolekcji był cyrk w stylu retro, a także jego gwiazdy. Bez problemu odnajdziecie tu przeraźliwego tygrysa, odważnego lwa czy silnego sztangistę. Jest też słodka foczka i stado niebieskich koni. Oni wszyscy pojawiają się na modnych jeansowych naszywkach, bluzkach i romperach dla niemowląt, na bluzach i t-shirtach. Motywem przewodnim są jednak kolorowe paski kojarzące się ze stylem cyrkowych namiotów i różnorodne gwiazdki, które pojawiają się niemal na każdym projekcie – od ocieplanych płaszczy i jesiennych kurtek, po kolorowe botki czy skarpetki.

stella mccartney kids fall 2016

Najnowsza kolekcja Stella McCartney Kids to worek pełen jesiennych inspiracji do tworzenia własnych pomysłów na modę, ale też walizka wielu must have sezonu. Wszystko to, mocno okraszone stylem lat 80-tych,znajdziecie na pierwszym planie look book’a, a na drugim wesołe cyrkowe miasteczko zbudowane z kolorowej tektury. Do oglądania, uśmiechania się i poszukiwania własnego pomysłu na modę!