Jesienne sny Milk&Biscuits

Co jest najlepsze na długie, jesienne wieczory? Dobra książka, ciepły koc i oczywiście... Mleko i Herbatniki! Zatem, oto i one! Milk & Biscuits - marka wyróżniająca się na mapie dziecięcej mody - wrażliwością, pomysłem i wyobraźnią!

Każdy nowy sezon to kolejny rozdział modowej historii, namalowany ręką innego mistrza. Tej jesieni Mleko i Herbatniki zaprosiły do współpracy holenderską artystkę Elies Thijsa, która specjalnie dla nich przeniosła magię swoich obrazów na tkaninę. Jest błękitny las, falujące morze i sarny, przypominające ludową wycinankę. Nad wszystkim góruje zeszytowa kratka oraz ciekawe połączenie pastelowego błękitu z cegłą. Jest też spora dawka modnego różu i bordo, a na deser kropla minimalistycznych szarości.

Zobaczcie też: SLODKĄ JESIEŃ FENDI KIDS

Milk & Biscuits to inspiracje matką naturą, jawą i snem, baśnią, ale też symbolami dzieciństwa. Widząc niebieskie tło, gdzieś w oddali mam obrazy Rene Magritte’a, drugi plan legendarnej gry Mario Bros oraz kadry z filmu „Jak we śnie”. Choć skojarzenia są różnorodne, sama moda jest bardzo prosta, aczkolwiek pełna pomysłów i trendów.

Bluzka z falbankami na ramionach, jeansowa princeska z szelkami krzyżującymi się na plecach czy wzorzysta bomberka – to mikro trendy, które stopniowo podbijają szafy również małych miłośników mody. Są też puchowe kurtki, plisy i słodkie glany, a na głowach kolorowe czapki. Nowa kolekcja Milk & Biscuits to skarbnica modowych pomysłów, sen stylisty, wycieczka w nieznane zakamarki wyobraźni.

Co ciekawe, mimo szaleństwa pomysłów, wciąż jest tu spokojnie, harmonijnie i pięknie. Tak, jak lubię najbardziej! Zatem obejrzyjcie zdjęcia. Przygotujcie słodki co nie co i na dobranoc włącznie taką oto piosenkę...