Oldschoolowa jesień Gucci Kids

Choć za oknem pogoda nie nastraja optymistycznie, Gucci nie zamierza poddawać się jesiennej chandrze. W dziecięcej kolekcji włoski dom mody hipnotyzuje kolorami, intryguje pomysłowością i rozczula motywami, które pamiętam ze swojego dzieciństwa i czasów młodości.

Za obiektywem najnowszej kampanii ponownie staje Lee Clower, która postanowiła zaprezentować projekty Gucci – podobnie jak poprzednio – na tle wzorzystej tapety. W kolekcji wiosenno-letniej dominowały słodkie truskawki. Teraz robi się nieco bardziej dojrzale, bo tapetę w stylu vintage obsiadły róże.

Na drugim planie zabytkowa karuzela i oldschoolowe meble, a na pierwszym kurtki i płaszczyki obklejone modnymi aplikacjami i haftami, szkolne kratki i kołnierzyki, sporo dzianiny i mnóstwo niebanalnych dodatków. Wśród nich numer jeden jesieni - beret! Niemal każda stylizacja to mistrzostwo modowego miszmaszu, eksperyment, w którym łączą się niepołączalne tkaniny, wzory i style. Wszystko w imię gorących trendów, intrygi i dobrej zabawy!