Stylowa / stellowa wiosna Stelli McCartney

Mapa skarbów na bomberce, sznurkowe szlaczki na princeskach i plecak w kształcie gitary – co to takiego? To nowa kolekcja Stelli McCartney, która swoich najmłodszych klientów zabiera na kolorowe wakacje w rytmie hippie. Czas na muzyczny festiwal z modą w tle!

- Jeszcze zdążycie być poważni i eleganccy, teraz czas na zabawę – zdaje się mówić kolorowa, zwariowana i odkrywcza kolekcja angielskiej projektantki, która wciąż nas zaskakuje.

Jednocześnie Stella McCartney dba o to, by jej stylowe (a może stellowe?) ubrania i dodatki wpisywały się w gorące trendy. Lubi tworzyć projekty dla dzieci, o których marzyłby nie jeden dorosły. Ja na pewno! I tak, w kolekcji na wiosnę 2017 znajdziecie jeansowe spodnie, sukienki i sandałki haftowane polnymi kwiatkami, satynowe bomberki czy bluzy i ogrodniczki zdobione imionami dzieci z całego świata. Totalnym hitem są natomiast sandałki przypominające fortepianowe klawisze!

Gdyby tego wszystkiego było mało, jeszcze jeden akcent, który sprawia, że kolekcja nabiera baśniowości. To żywe motyle, które obsiadły zachwyconych modeli, zielone pasikoniki czy wielkie szumiące oceanem muszle. Wszystko to przenosi nas do tego wyjątkowego czasu w ciągu roku, na który wszyscy tak czekamy – do wakacji! Niech żyją stylowe / stellowe wakacje!