Wakacyjne niuanse Soft Gallery

Gdzieś na granicy jawy i snu jest coś miękkiego, coś wyjątkowo miłego, coś ciepłego jak mleko lub budyń śmietankowy. Właśnie taka jest marka Soft Gallery, która każdego sezonu zaskakuje pomysłowością, wrażliwością na detal i ponadczasowym pięknem.

Wiosna i lato w krainie Soft Gallery upłyną pod hasłem „Rise and shine”, a inspiracją do stworzenia kolekcji było piękno Ameryki Łacińskiej. Tak powstał niezwykły koktajl barw i niuansów okraszony sporą dawką poczucia humoru i lekkości.

Nie mogło zabraknąć etnicznych wzorów i tropikalnych owoców, a obok nich abstrakcyjne obrazy i rysunki, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w niejednej galerii. Wszystko podane w jasnych, słonecznych barwach, które wibrują światłem i zapachem wakacji.

Warto zajrzeć do świata Soft Gallery jeszcze z jednego powodu. Stylizacje w look book’u to cała feeria pomysłów. Żywe kwiaty w chłopięcej koszuli, kolorowa apaszka na szyi i wzorzysta chusta noszona pod słomkowych kapeluszem – to propozycje, które przypadną do gustu każdej – małej i dużej – fashionistce. Zapraszam!