Kolorowe stopy Melula

Co powiecie na sporą dawkę kolorów i printów? Tym razem w roli głównej duńska marka Melula, która zdobi stópki naszych dzieci prawdziwymi dziełami sztuki. Pastelowe cętki, kropelki i maziaje, które znajdziemy na bucikach, do złudzenia przypominają obiekty z galerii sztuki współczesnej i z pewnością pobudzą do działania niejedną małą wyobraźnię.

Melula to marka, którą warto docenić nie tylko za design, ale też wysoką jakość i etyczne standardy pracy.

- Produkcja naszych butów to ważny element całej marki – wyjaśnia Louise Mollermark – założycielka Melula. – Współpracujemy tylko z tymi fabrykami, które mają przejrzysty proces produkcji i pracują zgodnie z zasadani fair trade. Dlatego wybraliśmy małą manufakturę w Portugalii, która zatrudnia tylko 40 pracowników i ma ogromne doświadczenie w produkcji dziecięcych butów – podsumowała.

melula

Kolorowe dzieła Melula dostępne są w rozmiarach od 24 do 30 a design tych dodatków jest tak neutralny, że moim zdaniem mogą je nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

- Każdy element, który dostrzegacie w Melula – począwszy od designu, wzorów, zdjęć aż po całą komunikację jest tworzony z naszym udziałem – komentują założyciele marki – Louise Mollermark i Soren Hougesen.