Mini Boden ratuje od smutków!

Gotowi na wyprawę w nieznane? Jedna z najbardziej kolorowych marek dziecięcych na świecie swoich małych klientów zaprasza do udziału w ekipie ratunkowej. W rolach głównych charakterystyczne morskie printy, aplikacje i detale, które uratują przed każdym, nawet najbardziej smutnym, smuteczkiem.

Ratunek to słowo klucz do nowej wiosennej kolekcji Mini Boden, bo oto jej główny wątek to ekipa ratunkowa Air Sea Rescue, której dowodzi suczka Sprout, mewa Horatio oraz kotce Flossie. To nie przypadek w ofercie marki pojawiła się nowa książeczka opowiadająca o trójce wspaniałych i nieustraszonych przyjaciół.

- Poczuliśmy, że to pomysł idealny i ekscytujący dla każdego dziecka, chłopca i dziewczynki – mówią przedstawiciele Mini Boden. – Kombinacja bohaterów do pokochania, spora dawka akcji i przygodu oraz wspaniała opowieść o odwadze i przyjaźni – dodają i przedstawiają bohaterów najnowszej kolekcji.

Suczka Sprout uwielbia ratować surfować i wcinać przysmaki. Horatio wolne chwile spędza na pielęgnacji swoich pięknych skrzydeł, a kotka Flossie kocha spanie, mruczenie i obserwowanie pływających pod wodą rybek. Choć każdy z bohaterów ma inne zainteresowania, łączy ich jeden najważniejszy cel: nieść ratunek!

Niech ta kolorowa kolekcja uratuje was od pochmurnego nastroju, zbyt dużej nostalgii i rozwieje wszystkie chmury. Nadchodzi Air Sea Rescue, nadchodzi wiosna!