Gucci Kids i wyprawa po kości dinozaurów

Chodzili już po ogrodowych labiryntach, byli w najsłodszym sklepie świata i pozowali na tle truskawkowej tapety. Teraz dzieciaki Gucci zaglądają w bardzo, ale to bardzo, intrygujące miejsce – do muzeum pełnego kości dinozaurów!

gucci kids jesień zima 2018/2019Co powiecie na małą wycieczkę do przeszłości? Jeśli przewodnikiem jest Alessandro Michele – dyrektor kreatywny włoskiego domu mody – musi być ciekawie! Zatem jesteśmy w środku muzeum pełnego starych gablot, skamielin i wypchanych zwierząt. Na tle zastygłych w czasie bohaterów prehistorii nasi kolorowi modele skrzą się i jaskrawią, migoczą detalami i wirują niebanalnymi połączeniami.

gucci kids jesień zima 2018/2019

Alessandro Michele – mistrz eklektyzmu i modowego szaleństwa - nadaje nowego znaczenia "ubieraniu się na cebulkę". Miesza wzory, odważnie zestawia kolory, wprowadza artystyczny nieład, poszerzając tym samym modową wyobraźnię.

Połyskujące różowym metalem klapki dla dziewczynki, ae też dla chłopca – czemu nie?!

Kolorowe kwieciste spodnie, które świetnie odnalazłyby się w letniej garderobie, założone na grube, wełniane skarpety – a dlaczego nie?!

Sportowa bomberka zestawiona ze słodką princeską w kwiatki – czemu nie?!

gucci kids jesień zima 2018/2019

W świecie Gucci Kids nie ma żadnych ograniczeń! Ogromne kokardy, brokaty, zabawne aplikacje, futrzaki, wstążki, falbanki – czego tutaj nie ma?!

Ten właśnie zwariowany świat zmieścił się w muzeum – cichym, statecznym, poważnym. Wystarczyła chwila, by kolorowe dzieciaki Gucci zamieniły to miejsce w pełne zabawy, koloru, wolności. I właśnie tak o modzie myśli i tak ją tworzy Alessandro Michele, po raz kolejny zachwycając świat swoim modowym królestwem (a może właśnie muzeum?) wyobraźni.

gucci kids jesień zima 2018/2019