Pucci Kids i pałacowe safari

Co powiecie na małe safari wśród renesansowych fresków i tajemnych pałacowych korytarzy? Właśnie tam zabiera nas Pucci Kids, udowadniając, że dobre, słoneczne i wakacyjne zdjęcia można zrobić nawet w środku zimy!

pucci kids summer 2018

Pałac Pucci – to tło najnowszej, wiosenno-letniej sesji Pucci Kids. Temat bardzo tropikalny, bo oto małe modelki wybierają się na egzotyczne safari. Są namioty, bambusowe czapki i oczywiście lornetka, a nawet dzikie zwierzęta!

pucci kids ss 2018

Jak zmieściły się w tych pałacowych wnętrzach? Oczywiście dzięki sile wyobraźni fotografa Marco Tassinariego, który wykorzystał piękne ścienne malowidła do stworzenia tej wyjątkowej sesji.

pucci kids ss 2018

W tle renesansowe ogrody, a na pierwszym planie oczywiście królestwo wzorów tak charakterystycznych dla włoskiej marki Pucci Kids. Słodkie i wyraziste pastele zderzają się na sukienkach, bluzkach i kostiumach kąpielowych z klasyczną czernią i bielą, tworząc niepowtarzalne, malarskie printy w stylu lat siedemdziesiątych. Stworzone z myślą o małych podróżniczkach, miłośniczkach kolorów i wyrazistej mody. Stworzone z myślą o intensywnym i niepowtarzalnym czasie wakacji. Może najnowsza sesja i kolorowe ubrania Pucci Kids zainspirują Was do wakacyjnej zabawy w dżunglę? Nawet jeśli scenerią będą tylko cztery ściany pokoju?