Massimo Dutti Kids Summer 2018 - cisza, wolność, przestrzeń

Kratka vichy, jeans oraz bluzki i sukienki w stylu boho i hippie – to jedne z najważniejszych trendów lata 2018. Pojawiły się w wielu kolekcjach dla kobiet, ale też święcą triumfy w dziecięcych projektach. Przoduje w nich marka Massimo Dutti, która w tym sezonie zaprasza swoich najmłodszych klientów na pustkowie. Tu, na tle pustynnych krajobrazów, minimalistycznych i tajemniczych budynków, skał i kamieni prezentuje modę skrojoną na chłopców i dziewczynki, którzy lubią proste i modne rozwiązania.

massimo dutti kids ss 2018

Kraciaste koszule, jeansowe spodnie, bluzki okraszone romantycznymi falbankami i haftami – to wszystko znajdziecie w dziecięcej kolekcji Massimo Dutti. Zarówno chłopięce, jak i dziewczęce rozwiązania mają w sobie sporo z ducha prerii, wolności Dzikiego Zachodu. Szczególnie widać to w jeansowych zestawach dla chłopców, współczesnych kowbojów! Dziewczyny tymczasem gustują w zwiewności w stylu hippie wzmocnionej najmodniejszym w tym sezonie dodatkiem – słomkowym kapeluszem ze wstążką.

massimo dutii kids ss 2018

Spokój, wolność, przestrzeń – to słowa klucze do zdjęć, które dla hiszpańskiej marki zrealizował Franck Malthiery. Za stylizacje małych modeli odpowiadała natomiast Marina Gallo.