Wakacyjna pocztówka Sezane & Bonton

Sporo jeansu, kwieciste koszule, sukienki hippie oraz szorty w stylu retro – tak w skrócie opisać można kolekcję Sezane x Bonton. Dwie ikoniczne francuskie marki połączyły siły, by stworzyć piękną, ponadczasową i hipnotyzującą modę dla dziewczynek.

sezane bonton

Równie magnetyczna co sama kolekcja jest sesja promująca wiosenno-letniej projekty Sezane x Bonton. To wakacyjna podróż zawieszona gdzieś pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, nieco filmowa, nieco wyśniona. W tle letni biały domek czekający na wakacyjnych gości tuż przy plaży, sporo piasku, wiatru we włosach i szczerych uśmiechów. W dłoniach stare, stylowe walizki, słomkowe kapelusze, lornetki i stare płyty, których skrzypienie z pewnością świetnie komponuje się z szumem morza. W tym królestwie vintage ubrania, które pokocha niejedna mała i duża fashionistka – letnie białe tuniki ozdobione błękitnymi haftami, słodkie bluzki w różyczki i delikatne jak babie lato rozpinane sweterki. Nie zabrakło wszędobylskiego jeansu - błękitne kurtki i szorty ozdobione złotymi guzikami dopełniają całość i świetnie odnajdują się w tej staromodnej scenerii.

sezane bonton ss 2018

Wybierzcie się razem z Sezane x Bonton w podróż po słonecznej modowej krainie, w której nie ma czasu ani miejsca. Jest tylko słońce, radość i magia dobrych, ciepłych chwil. Ta sesja jest jak pamiątka przywieziona z wakacji. Tli się w niej szczęście!