Fabelab i te wspaniałe, pochmurne wakacje!

Świeżość, jasność, przestrzeń – jeśli te słowa sprawiają, że łatwiej wam wytrzymać letnie upały, koniecznie obejrzyjcie wakacyjny look book Fabelab.

To marka, która tworzy ubrania z lekkich, naturalnych tkanin w duchu minimalizmu. Nie ma tu miejsca na przepych, szaleństwo wzorów czy kolorów, ale jest za to to sporo pozytywnej energii, którą Fabelab zarażając nie tylko swoich klientów, ale każdego, kto spojrzy na ich piękne zdjęcia.

fabelab ss 2018

W tym sezonie Fabelab zabiera nas na pochmurne, nieco zgaszone, a może nawet szare wybrzeże. Takie typowe angielskie lato, ale okazuje się, że nawet zła pogoda, brak tropikalnych temperatur czy palm kokosowych może mieć swój urok, a małych odkrywców zmobilizować do użycia własnej wyobraźni. Nawet w takich "słabych" wakacyjnych warunkach można bawić się w poszukiwanie skarbów, rozbijanie namiotów i zdobywanie świata!

fabelab ss 2018

Ten look book to prawdziwa inspiracja dla tych, którzy właśnie wykupili pobyt nad polskim morzem i boją się, że pogoda nie dopisze, że dzieci zanudzą się na śmierć w strugach deszczu, a oni sami wrócą bez dodatkowych piegów. To wspaniała opowieść o tym, jak piękny bywa świat spowity chmurami, a jego piękno pomagają wydobyć właśnie takie minimalistyczne ubrania i dodatki Fabelab.

fabelab ss 2018

Prym w tym wakacyjnym zestawieniu wiodą lniane peleryny, które przydadzą się nam zarówno w czasie intensywnego słońca, jak i przy wietrznej, gorszej pogodzie. Jednak mój numer jeden to podwieszany namiot, który można zabrać ze sobą nad morze, ale też powiesić w przydomowym ogródku czy nawet na tarasie.  

fabelab ss 2018

Wakacje nawet przy złej pogodzie mogą być piękne i niezapomniane. Otwórzcie się tylko wrota własnej wyobraźni, otwórzcie się na Fabelab!