CHILDREN OF THE TRIBE I LATO UNPLUGGED

Children of the Tribe to marka, która może być inspiracją nie tylko dla fanów mody, ale być może wszystkich tych, którzy szukają niebanalnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, szczególnie latem.

"Dzieci plemienia" w niebanalny bowiem sposób łączą miłość do mody z miłością do wypraw w nieznane, spędzania czasu na świeżym powietrzu i dzikością w sercu, którą zrozumie każdy obieżyświat i włóczykij.

Co swoich małym podróżnikom proponują w tym sezonie? Dwie kolekcje – "Wild Earth" oraz "The Traveller at Dusk". W tej pierwszej dzieciaki wybierają się na ryby, w tej drugiej urządzają przyjęcie po zmroku. Niezależnie, którą opcję wybierzecie, w projektach Children of the Tribe odnajdziecie ducha przygody, smak i zapach beztroskiego lata, lekkość letniego wiatru szeleszczącego tatarakiem.

To tutaj mali modele oddają się oldschoolowym zabawom – łowią ryby, rozpalają ognisko, biwakują i grają na gitarze. To lato unplugged – bez dostępu do internetu czy nowej gry na smartfonie. Lato, które pamiętam ze swojego dzieciństwa. Lato, na które czekało się cały rok!

CHILDREN OF THE TRIBE

Teraz powróciło w najnowszej kolekcji Children of the Tribe wraz z mnóstwem nowych pomysłów na letnią garderobę – spodenkami na szelkach, sukienkami w stylu boho, wygodnymi princeskami i kombinezonami, których nie trzeba prasować. Wszystko to dla letnich poszukiwaczy przygód, dla tych, którym nigdy się nie nudzi, dla tych, którzy lubią być "WILD"!