Bobo Choses i The Happysads - uwolnij swoją szafę!

Dziecięce serce to mieszanka wybuchowa. Radość zderza się z rozpaczą, zachwyt kontrastuje z wielokrotnie używanym i odmienianym na wszelkie możliwe przypadki słowem "NUDA", nieśmiałość szybko może zmienić się w przebojowość. Jak poradzić sobie z tą słodką, ukochaną "Puszką Pandory"?

bobo choses aw 2018/2019

Mędrcy tego świata mierzą się z tym pytaniem od wieków i wciąż poszukują skutecznej metody. Niestety, a może stety, tej idealnej wciąż nie ma. Są za to próby, zalążki, sposoby. Jednym z tych najbardziej sprawdzających się w przypadku szalonego, dzikiego, dziecięcego serca jest… MUZYKA!

bobo choses aw 2018/2019

Właśnie po nią sięgnęła kultowa marka Bobo Choses, przygotowując jesienno-zimową kolekcję. Tak oto powstał zespół The Happysads, w którym każdy może robić to, co mu w duszy gra, wyładować dobre i złe emocje, ułożyć je na pięciolinii w harmonijne i spójne dzieło.

bobo choses aw 2018/2019

Ta modowa kapela, założona gdzieś na jednym z mało sterylnych podwórek przypomina mi moje dzieciństwo. Pełne beztroski, szalone i… brudne. Ubrania i dodatki także nawiązują do stylu lat osiemdziesiątych, który w modzie nie tylko tej dziecięcej przeżywa drugą młodość.

bobo choses aw 2018/2019

Są więc koszule w kratę, dziane czapy, jeansowe katany czy skarpety frotte, a wszystko połączone w perfekcyjnie przemyślanym modowym miszmaszu. Jest bardzo vintage, ale też kolorowo, choć odcienie przybrudzone są nieco pochmurną szarością, idealnie pasującą do jesiennej pogody i… zabaw w podwórkowym błocie.

bobo choses aw 2018/2019

Sukienki w ogromne kolorowe grochy, sweterki do złudzenia przypominające te, które dziergały nam nasze mamy i babcie w czasach komunizmu, pikowane kamizelki w stylu bohaterów "Zmienników" i kolorowe skarpetki noszone nie do pary – to detale stylizacji, które zachwycą małych i dużych miłośników mody. W tej pozornej niedbałości jest jednak spora dawka kreatywności i świeżości, pomysłów, które przemawiają do naszej wyobraźni. Sprawiają, że tęskniąc za beztroskim dzieciństwem natychmiast marzymy o tym, by uwolnić naszą szafę z niepotrzebnych konwenansów. Mieć zawsze wybór – być jednocześnie "YES" i "NO", jak czytamy na jednej z bluz.

bobo choses aw 2018/2019

Bobo Choses właśnie tego pragnie dla nas i naszych dzieci. The Happysads walą w bębny, robią fikołki, tańczą i skaczą po podwórku, wyciągają z zakamarków staromodne gadżety właśnie po to, by uwolnić małą i dużą szafę, zaszaleć, dodać jej odrobiny rock'n'rolla!

bobo choses aw 2018/2019

Nad całą akcją uwalniania czuwa dziwaczny stwór Mr Clearly – w połowie słoń, w połowie świnka. Różowy, śmieszny, równie zakręcony i zmiksowany jak kolekcja Bobo Choses. Odnajdziecie go nie tylko na zdjęciach z sesji, ale też w pięknie ilustrowanej książeczce "We are The Happysads", którą także można kupić. 

bobo choses aw 2018/2019

Wybierzcie się już teraz na wyjątkowy koncert "The Happysads", gdzie nic nie jest jednoznaczne, a moda to wolność!

P.S. Jest też kolekcja dla dorosłych!