Il Gufo - rejs w stronę wiosny!

Za oknem gruba warstwa śniegu, temperatura poniżej zera i zamarznięte kałuże. Tymczasem w magazynach modowych z miesiąca na miesiąc robi się coraz bardziej wiosennie. Już za moment, już za chwilę do sklepów trafią nowe, kolekcje, które sprawią, że jeszcze bardziej i dobitniej zatęsknimy za ciepłem i słońcem.

Nie inaczej jest w przypadku marki Il Gufo, która dla swoich małych fashionistów przygotowała kolekcję inspirowaną nadmorskim latem międzywojnia.

Macie ochotę na mały rejs po morzu modowych pomysłów? Nic nie stoi na przeszkodzie. Wsiadajcie na pokład wraz z małą ale jakże uroczą załogą, która nie boi się ani palącego słońca, ani słonej wody, ani największych fal!

Taki rejs to świetne miejsce do zabawy w podchody, układania mozaikowych wzorów z przeróżnych muszelek czy krótkiego odpoczynku pod pokładem.

Jak na międzywojenny wakacyjny styl przystało, dominują biel i granat podane w klasycznym pasiastym sosie. Są też kokardki, falbanki i frędzelki w stylu retro. Jednak nie zabrakło też nowoczesnych motywów, które szczególnie przypadną do gustu wielbicielom mody wygodnej i ponadczasowej.

Obok sprawdzonych w codziennych stylizacjach bawełnianych t-shirtów, wygodnych bermudów czy szerokich spodni pojawiają się bardziej eleganckie rozwiązania na wyjątkowe okazje. Piękne falbaniaste sukienki czy garnitury w drobne prążki sprawdzą się na letnich koktajlowych przyjęciach. Podobnie jak pięknie skrojone rompery w stylu vintage dla najmłodszych, jeszcze raczkujących miłośników mody.

Wszystkie te modowe rozwiązania marka Il Gufo pokazuje w słonecznej scenerii, na pokładzie statku, który niemalże pachnie morską bryzą! Jest świeżo, jasno, wakacyjnie. Jak z najlepszych wakacyjnych pocztówek! Zatem, wchodźcie na pokład wiosenno-letniej kampanii Il Gufo!