Gucci Kids na wiosnę - "abrakadabra" dziecięcej wyobraźni

Czy zdarza się wam z niedowierzaniem patrzeć na swoje dzieci i to, w jak zaskakujący sposób potrafią połączyć różne części garderoby, nietypowo zestawić kolory, faktury, wzory? Ja mam tak dosyć często… Mnie jednak to nie przeraża. Przeciwnie, doceniam każdą niebanalną dziecięcą stylizację, która jest dowodem na to, jak wielki potencjał drzemie w naszych małych modowych odkrywcach!

Podobne odczucia mam za każdym razem, gdy patrzę na zestawienia w kolekcjach Gucci. Totalny miszmasz! Hołd złożony wyobraźni! Historia mody w pigułce! Nie inaczej jest w kolekcjach dla dzieci. Znów możecie się o tym przekonać, przeglądając look book Gucci Kids dedykowany na wiosnę-lato 2019.

Trochę tutaj Alicji w Krainie Czarów, trochę Nibylandii i Tajemniczego Ogrodu, trochę wreszcie szalonego snu iluzjonisty. Rzeczywistość – intensywna, kolorowa, zagracona styka się tu dziecięcym światem pełnym magii, cudów i możliwego, które staje się możliwe.

Ślimaczki sunące powoli za małą ogrodniczką, latająca kołdra, lewitujący kapelusz i tańczące na wietrze karty do gry, a wreszcie tajemnicze mikstury przypominające te przygotowywane przez czarnoksiężników – to wszystko wysuwa się na pierwszy plan tej modowej opowieści. Wszystko jest magiczne za sprawą zaklęć małych modeli-czarodziei.

Ja również zostałam zaczarowana, a właściwie oczarowana! Wystarczyło jedno małe zaklęcie, jedno małe "abrakadabra", bym pokochała nową kolekcję Gucci Kids i zachwyciła się jej niuansami. Choć w sumie może do tego nie trzeba było wcale magii… To chyba oczywiste!

Spójrzcie tylko na słodki haftowany płaszczyk w kolorze wiosennego nieba, na koronkowe dresy z kolorowymi lampasami czy wzorzyste spodnie-dzwony zdobione tęczowym printem. Mnóstwo tu inspiracji do małej i dużej szafy, do mojej – na pewno!