KRÓLEWSKA PRZYGODA ARISTOCRAT KIDS

Lato jest po to, by marzyć, włóczyć się i rozmyślać, a często te największe i najciekawsze przygody dzieją się tuż obok nas, czekając na odkrycie – tak swoją wiosenno-letnią kolekcję zapowiada Aristokrat Kids. Tematem przewodnim jest "Królewska przygoda" i jest to nie tylko tytuł kolekcji, ale też kolejny rozdział w modowej bajce, którą od lat opowiada nam utalentowana projektantka Dace Zvirbule.

Każda nowa kolekcja to nowy rozdział w bajce, która rozpoczęła się kilkanaście lat temu, gdy na świat przyszła jej córka Aleksandra. To dla niej, a także dla drugiej córki Elżbiety, Dace postanowiła tworzyć modę.

Gdzie zabiera nas marka Aristokrat Kids? No cóż, nie będzie tutaj błotnych kąpieli, wygrzebywania robaków z ziemi i wdrapywania się na stare drzewa. To zdecydowanie nie ta bajka. Ta opowieść skierowana jest dla prawdziwych dam i księżniczek i zaczyna się wczesną wiosną w pałacowym ogrodzie.

Wiśnie i śliwy obsypane białymi kwiatami, wiatr delikatnie muska nieśmiałą jeszcze wiosnę, śpiewają ptaki, a na tym baśniowym tle równie bajeczna moda. Zwiewna i eteryczna, wirująca na wietrze falbankami, cekinami i piórkami. Pastelowa i słodka, ale też podkreślona "kroplami" eleganckiej czerni. Znajdziecie ją w kokardkach, ozdobnych wstążkach, ozdobach słomkowych kapeluszy. Motywem przewodnim wydaje się być wdzięczne, taneczne i bardzo romantyczne piórko, które pojawia się nie tylko jako detal sukni czy spódnic, ale też zdobi kapelusze, torebki, a nawet buty.

To iście "Królewska przygoda" – podróż do krainy Nibylandii, spacer po zaczarowanym ogrodzie, piknik prawdziwych księżniczek. Ich kreacje – choć stworzone dla małych miłośniczek mody – są dziełami haute couture na miarę wielkiej, "dorosłej" modowej sceny. W projektach Aristokrat Kids czuć miłość, pasję, wielkie marzenia. To dzięki tej energii każda kolekcja i każdy – nawet najmniejszy – model zamieniają się w prawdziwe dzieła sztuki. Mieć taką perełkę w swojej szafie – to marzenie niejednej małej (i dużej) księżniczki!