Aristocrat Kids i baśń o letniej lilii

Moda często sięgając po przeszłość, wybiega w przyszłość. Tak jest właśnie w przypadku Aristocrat Kids. Litewska marka uwielbia podróże w czasie, a w tym sezonie trafiła do świata, który z powodzeniem mógłby być scenografią serialu Downton Abbey.

W rezultacie lato 2016 według Aristoctat Kids to intrygujące połączenie ponadczasowej klasyki z feerią pasteli.

Jasna cytryna, pudrowy róż i intensywny turkus – to kolory, które odnajdziecie w kolekcji zatytułowanej „Water Lily”. Rzeczywiście – choć poszczególne projekty – świetnie radzą sobie w pojedynkę – w sumie tworzą romantyczną baśń toczącą się nad brzegiem jeziora o zachodzie słońca.

Jest więc pudrowe niebo, ciemniejąca toń oblana turkusem i łabędzie, a wszystko to podane na najszlachetniejszych tkaninach – satynie, jedwabiu czy bawełny. Każdy z projektów piękny jak wodna lila – delikatny, kobiecy, magiczny. Przedwojenne inspiracje podano tu w wyjątkowo ponadczasowym sosie, a wielu projektach odnajdziecie sporą dawkę gorących trendów. Są więc falbanki, tańczące frędzle czy pensjonarskie kołnierzyki, a na deser pasiasty kombinezon, który chętnie nosiłabym sama! Jednak największy zachwyt to liliowa sukienka, prezentowana na moście. Nie mogę oderwać wzroku od tych trójwymiarowych kwiatów na ramionach.

Najwyższa jakość, szyk i elegancja, ale też pomysł – to wszystko odnajdziecie w ubraniach litewskiej marki. Aristocrat Kids zaskakuje z sezonu na sezon i pozwala nam się oczarować, rozmarzyć, przenieść w czasie. Tak lubię najbardziej.