Catimini i Struś Pędziwiatr

Ciepły nadmorski piasek, skromna hacjenda na skraju tropikalnych wód, wiatr we włosach dzieci i kolorowych piórach Strusia Pędziwiatra – tak wiosnę i lato 2016 widzą twórcy Catimini. Francuska marka, która ma już ponad 40 lat, nic nie robi sobie z wieku i wciąż zachwyca pomysłami na dziecięcą modę.

- Jasne kolory, szlachetne tkaniny i fantastyczna mieszanka tych dwóch – oto recepta na zbliżający się sezon według Catimini. Jak zawsze jest oryginalnie, pomysłowo, ale też bardzo trendy. T-shirt we flamingi czy arbuzy, spodnie w kolorach wakacyjnych sorbetów, a dla najmłodszych fanek mody groszkowa koktajlowa sukienka z kokardą (idealna na letnie przyjęcia!).

Wśród projektów cudowna jeansowa kurtka ozdobiona na plecach kolorowymi haftami. To hit sezonu dla małych i dużych!

Nie licząc ubrań, gwiazdą najnowszego lookbook’a jest pan struś. To model wyjątkowy choć zdecydowanie znający się na modzie. Spójrzcie na jego tęczowe pióra!

Cudowna sesja zdjęciowa, ciekawe aczkolwiek bardzo wygodne i wakacyjne ubranka i super pomysł w postaci strusia pędziwiatra. Catimini na pewno wywoła uśmiech na waszych twarzach i chyba o to chodzi w modzie, prawda?