Szepty i lśnienia Il Gufo

Lśnienia, szelesty, mgnienia – to odnajdziesz w najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Il Gufo. Włoska marka zaprasza nas w podróż za miasto, do świata ciszy i natchnienia.

Jest tu bardzo romantycznie, świetliście i subtelnie, nie tylko w tle, ale również w modzie. Sukienki w stylu retro z rozkloszowanymi spódnicami, princeski w groszki XXL i kratkę gingham czy pasiaste ogrodniczki dla najmłodszych fanów mody – to tylko kilka z wielu ciekawych propozycji na tegoroczną wiosnę i lato.

W roli głównej biel, granat, subtelne szarości i przybrudzony róż. Wszystko z najlepszych tkanin i wysokiej jakośći, ze sporą dawką paris chic.

W tym roku marka Il Gufo obchodzić będzie 36 urodziny, a dzieci, które były inspiracją do stworzenia firmy dziś z pewnością zbliżają się do czterdziestki. Mimo to, włoska firma wciąż zachwyca swoim podejściem do mody – szlachetnym, ponadczasowym, nieugiętym.

Il Gufo to klasyka w świecie prężnie rozwijającej się dziecięcej mody i dowód na to, że są rzeczy, które w modzie podobać będą nam się zawsze! 

Zobaczcie inne kolekcje dziecięce!