Kamorka - moda w królestwie zieleni

Co powiecie na wizytę w królestwie wiecznej zieleni? Węgierska marka Kamorka w tym sezonie zaprasza na spacer po szklarniach ogrodu botanicznego. Tu egzotyczne rośliny spotykają się z dziecięcą modą. Nie ma tu jednak mowy o orientalnych wzorach, przerysowaniu czy feerii barw.

Kamorka stawia na naturalność, minimalizm i szlachetne tkaniny oraz kroje. Bawełniane sukienki i spódnice, jeansowe bermudy i mnóstwo letniej dzianiny – to propozycje marki na wiosnę i lato 2016. Jeśli chodzi o kolory, dominują biel, szarości, jasne zielenie i błękity, których czystość kontrastuje z soczystością zieleni na drugim planie.

Kamorka nie tylko chce ubierać nasze dzieci w wygodne, komfortowe ubrania, ale też dba o środowisko. Wykorzystuje naturalne, certyfikowane tkaniny i stara się produkować ubrania w systemie sprzyjających ochronie środowiska.

Oprócz ubrań dla dzieci w ofercie marki znaleźć można również projekty dla mam. Mój numer jeden to dzianinowa biała sukienka na cienkich ramiączkach.

Co ciekawe, wspomniane dzianiny dla małych i dużych fanów mody powstają na węgierskich wsiach, a tworzą je doświadczone i jak widać bardzo zdolne babcie.

Tropikalne rośliny, egzotyczne owoce i subtelna moda, która nie zagłusza natury, ale działa z nią w zgodzie – oto pomysł na najnowszą kolekcję Kamorka. Ja jestem kompletnie oczarowana!