Plażowanie z L'Asticot

Co powiecie na plażowanie w pełnym słońcu? Takie zaproszenie śle do nas szwedzka marka L’Asticot. Czekają tam na was zabawne wieloryby, koła ratunkowe i wiele innych typowo plażowych akcentów. Wszystko podane w ponadczasowym, uniwersalnym sosie, łączącym w sobie prostotę szwedzkiego designu i typowy paris chic.

Proste koszulki, szorty czy sukienki to idealne rozwiązania nie tylko nad morze. Sprawdzą się w każdej wakacyjnej walizce, ale też w garderobie uczestnika „Lata w mieście” czy każdego przedszkolaka. Wszystko dlatego, że L’Asticot stawia przede wszystkim na wygodę, a to latem jest najważniejsze!

- Dbamy o wasze dzieci i będziemy dbać długo po tym, jak wyrosną z naszych ubrań – to motto marki L’Asticot, która nie tylko tworzy piękne ubrania, ale też dba o środowisko, wybierając ekologiczne tkaniny.

Lato według L’Asticot to komfort, niebanalne wzorzyste tkaniny oraz klasyczny design, podany w typowo wakacyjnych kolorach: pomarańczach, błękitach, czerwieniach żółcieniach i bieli. Lookbook L'Asticot kusi wakacjami, orzeźwiającą oranżadą i słońcem migoczącym w niebieskich wodach basenu. Czujecie już lato? Ja owszem!