Milk&Biscuits i wesoły kamuflaż

O czym marzą dzieci przed snem? Oczywiście o ciepłym mleku i biszkoptach. Być może jestem niepoprawna politycznie, ale przyznam się, że ja swojej Tosi od czasu do czasu robię właśnie taką kolację. Mleko świetnie działa na sen. Małe oczka zaczynają robić się senne, a księżyc niepostrzeżenie sypie na powieki magiczny pył…

Macie ochotę na mleko i ciasteczka? Te najsłodsze, a jednocześnie najmniej niebezpieczne dla małych ząbków znajdziecie w marce Milk&Buscuits. Efekt podobny – rozweselający, relaksujący i nastrajający do świata pozytywnie!

Chińsko-angielska marka to już klasyka w świecie mody dla dzieci. Ich znak rozpoznawczy to właśnie kolory podane w ciekawych graficznych połączeniach. Jednocześnie twórcy Milk&Biscuits starają się, aby ich kolekcje były jak najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Stąd wiele tradycyjnych krojów, podanych jedynie w unowocześnionej formie.

Każda z kolekcji Milk&Buiscuits to dzieło przemyślane od początku do końca. Ilustracje do poszczególnych projektów tworzą wybitni artyści. Tak było w przypadku ubiegłorocznej kolekcji letniej zaprojektowanej przez Naomi Wilkinson, czy jesienno-zimowych ubranek opracowanych przy współpracy z Amyislą Mccombie. Czego możemy spodziewać się po najnowszej kolekcji dedykowanej na lato 2016?

Autorem projektów jest Rick Wang, znany ilustrator z Szanghaju, który w nowatorski sposób połączył inspiracje tropikalnymi roślinami z fakturą moro. Tak powstał wyjątkowy kamuflaż, który – jeśli spojrzymy na kolory – kompletnie nim nie jest!

Najnowsza kolekcja Milk&Biscuits to zastrzyk pozytywnej mody i energii. Chcecie więcej? Obejrzyjcie zdjęcia!