PAPU zaprasza na przyjęcie!

Chrupiący popcorn na przekąskę, kolorowa oranżada i fantazyjne nitki spaghetti, a na deser wyborne paróweczki – co powiecie na taki zestaw? Jeśli macie dzieci, większość z was z pewnością potwierdzi, że to ich ulubione menu. Właśnie tym daniom przyjrzała się bliżej fińska marka PAPU i stworzyła kolekcję, która naprawdę smakuje, a że przez żołądek do serca, to ja jestem co najmniej oczarowana!

PAPU to marka, która stawia na prostotę i projekty unisex. Choć działa od niedawna, już zdążyła zaskarbić sobie sympatię dzieci i ich rodziców szlachetnością tkanin czy jakością wykonania, a także ekologiczną i etyczną produkcją. Już sama nazwa marki mówi wiele o jej filozofii. PAPU to skrót od zdrobnienia, którym w Finlandii określa się zarówno dziewczynki, jak i chłopców.

 

Co dla małych „papu” znajdziecie w tym sezonie? Fińska marka zaprasza nas na modowe przyjęcie! W menu wspomniane pyszności, a na dodatek kolorowe pasiaste słomki, peruki klownów i serpentyny – elementy każdej imprezy na świeżym powietrzu. Kolekcja nosi tytuł „Gdzie jest mój skarb?” i choć większości z was skojarzy się z książką „Władca pierścieni”, tytuł ten ma również inne odniesienia. To może być początek zabawy w poszukiwanie zaginionego skarbu po ogrodzie, a może też być końcem imprezy, gdy trzeba wszystko posprzątać i odnaleźć zagubioną lalę czy ulubionego misia.

Niezależnie z czym skojarzy wam się tytuł, pewne jest, że najnowsze projekty PAPU pełne są śmiechu, hałasu i pozytywnej energii. Zdecydowanie, to przyjęcie PAPU jest udane!