Szkolne cuda Jeune Premier

Bociany trenują przed wielkim wylotem do ciepłych krajów, na brzozach pierwsze żółte liście, mimozy (nawłocie) powoli szykują się do wielkiej premiery. Choć lato trwa w najlepsze wytrawni obserwatorzy z pewnością dostrzegli już pierwsze zwiastuny jesieni. Jest jeszcze jeden, na sklepowych półkach pojawiły się tornistry, a w księgarniach coraz więcej kupujących…

Niebawem znów zacznie się szkoła. Zamiast zielonej łąki czy ciepłego plażowego piasku szkolna ławka, zamiast czerwonych malin - czerwone liście, zamiast wakacyjnej walizki - szkolny tornister. Nie ma co rozpaczać, w końcu szkoła to najfajniejszy okres w życiu! Przynajmniej ja tak go wspominam, podobnie jak mój szkolny Elementarz i tornister, który dziś nazwalibyśmy teczką w stylu retro.

Wspominając moje początki w podstawówce, natrafiłam na belgijską markę Jeune Premier, która potrafi osłodzić każdy powrót do szkoły. Wszystko za sprawą wyjątkowych tornistrów, plecaków, worków i piórników, które są tak bajeczne, że momentalnie przenoszą nas do świata, w którym z ust nigdy nie znika uśmiech.

Po ubiegłym sezonie, w którym królowały kosmiczne rakiety, podróżne balony i słodkie wisienki na torcie, Jeune Premier znów sięga do motywów z dziecięcej wyobraźni. W tym roku szkolnym z naszymi dziećmi uczyć się będą: latające kucyki, kolorowe motyle i hipnotyzujące tygrysy. Miłośnicy współczesnych wzorów z pewnością docenią również tornister w dalmatyńskie łatki, fuksjową panterkę czy zeszyt w kratkę. Jest w czym wybierać, a każdy motyw to nie tylko tornister, ale cały zestaw akcesoriów do skompletowania.

Zachwyca design i jakość wykonania, bo szkolne akcesoria Jeune Premier powstają z wysokogatunkowych wodoodpornych materiałów, a każdy z elementów kolekcji na specjalne okienko na podpis właścicielki czy właściciela.

Właśnie indywidualizm to jedna z cech, na którą Jeune Premier szczególnie kładzie nacisk. Stąd tak różnorodne i rozbudowane kolekcje, aby każdy uczeń i uczennica mogli odnaleźć swój własny pomysł na szkołę! Co więcej, Jeune Premiere to propozycja nie tylko dla małych uczniów, ale i dla dorosłych, dla wszystkich, którzy lubią niebanalne dodatki!